با سلام و احترام

خدمت تمامی همراهان عزیز ایران توران

با توجه اصل مشتری مداری و شفافیت در عملکرد که خط مشی اصلی ایران توران بوده و هست گروه ایران توران تصمیم به حذف ارسال رایگان در خرید های بالای 100هزارتومان نموده است.

دلیل این مهم به تفصیل در ذیل بیان میکنیم:

1-قیمت کالا ها در ایران توران بسیار مناسب بوده و شما هموطنان عزیز میتوانید با مقایسه ی قیمت کالا ها نسب به فروشگاه های دیگر  به راحتی این موضوع را لمس کنید.

2-به دلیل اینکه تولید گنندگان و تامین کنندگان ایران توران طبق توافق با این فروشگاه بزرگ اینترنتی موظف اند حداقل سود ممکن را از محصول خود دریافت کنند(10الی20درصد قیمت کالا بسته به نوع کالا) و هزینه ارسال اکثریت کالاها توسط نهاد های ارسال کالا(پست مرکزی،تیپاکس و….)بسته به وزن و فاصله تا مقصد،متغیر بین 10الی25هزار تومان میباشد.

با این توضیح که ایران توران خود راه مکلف به خدمت صادقانه در راستای افزایش کیفیت و کمیت محصولات تولید کننده و تامین کننده های کشور  عزیزمان میداند میبایست سود آنها نیز مد نظر قرار گیرد.

3-(با فرض اینکه ارسال اجناس به قیمت بالای 100هزارتومان رایگان باشد)به طور مثال اگر مشتری بخواهد 1 کالا با قیمت بالای 100هزار تومان تهیه کند و هرینه ی ارسال آن کالا ریگان محاسبه شود تولید کننده و تامین کنندگان آن کالا قطعا هزینه ی پستی را بر روی کالای مورد نظر محاسبه خواهند کرد.

بنابراین اگر یک مشتری بخواهد 4کالای بالای 100هزارتومانی را به صورت همزمان خریداری نماید و تولید کنندگان(طبق اصل ارسال رایگان در خریدهای بالای100هزارتومان)هزینه ی ارسال کالا را برای هر 4 کالا محاسبه نموده و به روی هر کدام از کالاهای خود منظور می نمایند.

در نتیجه خریدار(مشتری)بدون اینکه متوجه شود برای پرداخت هزینه ی 1بار ارسال کالاها عملا 4برابر هزینه پرداخت کرده است.

که  این امر کاملا مغایر با اصول ایران توران میباشد.

لذا ایران توران با تکیه بر اصل صداقت در کار و شفافیت در عملکرد و کاهش هزینه های مشتریان عزیز خود،ارسال رایگان نخواهد داشت.

نکته مهم:

ایران توران با امضای قرارداد با شرکتهای ارسال کالا و اخذ بیشترین تخفیف ممکن در جهت هدف اصلی خود یعنی مشتری مداری،هزینه های مشتریان عزیز خود را به حداقل ممکن کاهش میدهد.

شعار سایت بزرگ فروشگاهی بزرگ بدون واسطه ایران توران

 

“باعث لبخند هم شویم“